Мої дні. Хроніка змін (zmina) wrote in litclub_univer,
Мої дні. Хроніка змін
zmina
litclub_univer

 • Mood:

Навкологенітальні пристрасті. 02.12.

Не знаю, чи актуальним є писати статтю про захід тижневої давнини, але про культуру у нашому вимірі, та і й у світовому теж , можна писати завжди. Скільки її не вбивали, вона завжди пускала свої паростки і проростала пишним цвітом. І з такими злетами і падіннями дожила до сьогоднішнього дня. Вона подолала всі війни, кровопролиття, репресії, щоб натрапити на … геніталії?

«Література вмирає», - була моя перша думка на літературному слемі, що відбувався 2 грудня 2009 року у контекті таких подій, як "Літературний слем відкриття сезону" & "День народження Мультфільма Гагаріна".

Звісно, у сучасні часи вітається будь-яка культурна ініціатива, однак поняття «якість», «мораль» і «культура» ще ніхто не відміняв. Саме цього довго чекала цілий вечір 2 грудня. Однак нічого, крім заклопотаних хлопців та істеричних дівчат не почула і не побачила. Творчість вся скотилась у величезну прірву (це варто читати як метафоричне позначення жіночих статевих органів).

Публіка жваво курила, сміялась. Невизнані генії з Києва, Харкова, Новокаховки супили свої пухкенькі губки і кутались у шубки. Інші коментували, присмачуючи кожне слова гострим словечком на три літери. гзні Льоні-Космоси, Самсонечки сновигали туди-сюди, вимагаючи слави і уваги. Ну це зрозуміло. Вони ж «генії». Енергії у них хоч відбавляй. Неймовірний галас можна було зупинити лише нецензурщиною. Тими сумнозвісними трьома літерами. Публіка раптово затихла, потім вибухнула сміхом...

За позитивне можу відмітити доволі високий рівень організації і піару: у доволі немаленькому «Авеню» не було де яблуку впасти.П.С. Слем (від англ. slam — ляскати (особливо дверима); в американському сленгу : сильний удар (по м'ячу); різка критика; брутальна відповідь) — читання віршів, але читання, в якому важливим є не лише те, ЩО читають, а й те, ЯК. Слем-турнір є химерним поєднанням спорту та мистецтва: це змагання поетів у артистичному читанні. Змагання в повному сенсі цього слова: з оцінками довільно обраного з-поміж глядачів журі, з чітким часовим регламентом, з штрафними санкціями за порушення встановлених правил.

http://www.rtkorr.com/news/2009/12/07/76202.new
Tags: вірші, геніталії, культура, слем
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic
  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment