Літвечір 26.11.2009 в Червоному корпусі

Ти не сам. У світі ще є такі, як ти….

І наша пісня така:
Я - Будда на дивані в однокімнатній квартирі,
Ілюзії справжні чомусь мені іще милі.
Старий стіл зламався, а я все пишу,
нікуди не ходжу і вдома сиджу -
Я - Будда на дивані в однокімнатній квартирі...

Ігор Рудь

У такому разі запрошую Тебе на літературні читання, що відбудуться…

Де: Червоний корпус, ауд. 448
Коли: 3 грудня, 19.15


Прийди і переконайся, що твоє життя є дійсно абсурдом!

Презентація книг "Территория Духа" і "Тут побували люди" (23.11.2009)

afishaЩО: Презентація книги «Тут побували люди» Олега Андроса та спільної книги Анжеліки Комарової і Олега Андроса «Територія Духу».
КОЛИ: 23 листопада о 18:00.
ДЕ: арт-кафе «Фідель», вул. Грушевського, 4Б (Європейська площа).
Музична підтримка: Ігор Рудь (гурт «Torkvemada») та друзі.


Книга «Територія Духу» написана по свіжих слідах бурхливих антизабудовних подій у Києві 2007-2008 років. Автори узяли у них безпосередню участь, і тому більш ніж наполовину йдеться про реальні події. Повість присвячена усім тим соціально активним киянам, що мали мужність самоорганізуватися та боротися за «старий Київ», за «громадський простір» та чисте навколишнє середовище.

Collapse )
Запрошую!

Мрії 68-го відродилися у Червоному корпусі

Afisha_Mechtateli_228 жовтня відбулася неординарна подія для культурного життя Київського національного університету імені Тараса Шевченка та студентської тусовки загалом – було презентовано новий кіноклуб. Клуб отримав назву «26 кадр», діятиме по середам у Червоному корпусі КНУ, а організували його Наукове товариство студентів та аспірантів і Студентська профспілка «Пряма дія».

Соціально-протестна діяльність останньої організації наклала свою специфіку на тематику пропонованих глядачам фільмів – переважно в «Червоній хаті» «крутитимуть» гостросоціальне кіно. Відбуватиметься це не задля розваги, а, як висловився співорганізатор кіноклубу Андрій Мовчан, задля активізації думки глядачів шляхом дискусій після кожного кінопоказу.
Collapse )

Інтелектуальні читання в Червоному корпусі

  понеділок, 26.10.2009, відбулося засідання студентського гуртка «Інтелектуальні читання», на якому проходило обговорення роботи Дж. Оруела «1984». В процесі цікавих і жвавих обговорень точки зору Дж. Оруела ми розглянули проблеми держави і влади, маніпуляції свідомістю та трансформації мови в сучасному світі. Найпалкішу дискусію викликало питання свободи людини в суспільстві: можливість існування «зовнішньої» та «внутрішньої» свободи, або ж її повна утопічність. До того ж наші засідання набули міжфакультетського статусу, адже до нас приєдналися соціологи. Щиро дякуємо всім за участь в обговоренні!

Організатори запрошують на наступне засідання, яке відбудеться 3 листопада (вівторок) о 19.20 в ауд. 330. Тема зустрічі – робота Ф. М. Достоєвського «Записки їз підпілля». За більш детальною інформацією ви можете звернутися до групи Kontakte «Інтелектуальні читання» або надістати ваші запитання на e-mail: anastazij(песик)gmail.com

Інформація надійшла від Анастасії Донської, НТСА КНУ імені Тараса Шевченка.


Кіноклуб у КНУ імені Тараса Шевченка починає роботу

28 жовтня, о 19:20 - "Мрійники".
В епоху домінування візуальних образів, кіно стає для нас як ніколи найважливішим з мистецтв. Тому, спільно з Науковим товариством студентів та аспірантів філософського факультету КНУ ім. Шевченка, студентська профспілка "Пряма дія" розпочинає роботу власного кіноклубу. Та це не буде лише черговим місцем, де можна розважитися ввечері. Як і будь-яке мистецтво, кіно закликає до роздумів та критичного переосмислення дійсності. Тож, запрошуючи Вас до кіноклубу, ми запрошуємо до дискусії, до рефлексії та саморефлексії. І, сподіваємося, кожен з тих, хто потрапить на сеанс, вийде з нього трохи іншим, ніж був до того.

Презентація журналу "Український Фантастичний Оглядач" (24.10.2009)

В суботу, 24.10.2009 р. о 15:00 відбудеться презентація журналу "УФО" та творчості українських письменників-фантастів у книжковому салоні "ЕМПІК" (І поверх торговельного центру "Піраміда", вул. Мішуги, 4, метро "Позняки"). Приходьте самі, запрошуйте друзів та всіх бажаючих, аби гідно презентувати зацікавленій аудиторії і свою творчість, і сучасну українську фантастику, як цікавий напрям літератури!
Наводимо розклад повної серії жовтневих презентацій журналу "УФО" в мережі книжкових супермаркетів "Буква"/"Емпік". Можете принагідно взяти участь у цих заходах або повідомити про них Ваших знайомих!

Щиро,
Тимур ЛИТОВЧЕНКО,
головний редактор "УФО", відповідальний за проведення київської презентації
Для довідок — e-mail: tim-lit @ i.ua